Tamil Nadu 12. Sınıf 2023 Sonuçları Açıklandı. İşte Nasıl Kontrol Edileceği

EğlenceAvcısı

Active member
Tamil Nadu 12. Sınıf sonucu: Devlet Sınavları Müdürlüğü Tamil Nadu sonucu açıkladı.

Tamil Nadu 12. Sınıf 2023 Sonucu bugün Devlet Sınavları Müdürlüğü (DGE) tarafından açıklandı. Tamil Nadu Board Class 12 sonucu 2023 resmi web sitesi tnresults.nic.in ve dge.tn.nic.in’de çıktı.

Öğrencilerin kimlik bilgilerini girmeleri isteneceğinden, giriş kartlarını, kayıt bilgilerini, doğum tarihlerini ve diğer bilgileri el altında bulundurmaları gerekir. Öğrenciler ayrıca, ayrıntıları doğru girmeyenlerin sonuçlarını kontrol edemeyeceklerini de unutmamalıdır.

2022-23 akademik yılı için, Devlet Sınavları Müdürlüğü, 13 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında Tamil Nadu Board Class 12 sınavını gerçekleştirdi. Raporlara göre, HSC sınavına 8,52 bine yakın öğrenci katıldı.

Tamil Nadu Board Class 12 sonucu 2023: TN +2 Sonucunu kontrol etme adımları

Öğrencilerden salon bilet numaralarını ve doğum tarihlerini önlerinde bulundurmaları rica olunur.

Aşama 1: Cihazınızda istediğiniz bir tarayıcıyı açın ve resmi web sitesinin adını yazın.

Adım 2: “Tamil Nadu 12. Sınıf Sonucu” yazan aktif bağlantıya tıklayın

Aşama 3: yeni bir sayfa açılacak

Adım 4: Rulo numarasını ve doğum tarihini GG/AA/YYYY biçiminde girin

Adım 5: Girdiğiniz bilgileri kontrol edin

Adım 6: Şimdi, “gönder” kutusuna tıklayın

Adım 7: Tebrikler. Tamil Nadu HSC +2 Sonucunuz 2023 burada

Öğrencilerin tüm detayları dikkatlice kontrol etmeleri önerilir. Herhangi bir tutarsızlık durumunda, mümkün olan en kısa sürede ilgili okul yetkilileriyle iletişime geçmelisiniz. Adaylar, sonucun ad, doğum tarihi ve baba adı gibi temel ayrıntıları ve her bölümde güvence altına alınan konular ve notları taşıyacağını unutmamalıdır.

Hükümet Sınavları Müdürlüğü yakında 12. sınıf öğrencileri için yeniden kontrol penceresini yayınlayacak. Başvurmak istemeniz durumunda, lütfen resmi web sitesine göz atın.