Rapçi Badshah Dönüşümünün Fotoğrafını Paylaştı, İnternet Şaşırdı

EğlenceAvcısı

Active member
Manu kullanıcıları onun fiziksel dönüşümüne hayran kaldılar.

” gibi hit şarkılarıyla ünlü rapçi BadshahUygun Patola“, “Hadi Nacho“Ve”Abhi Toh Partisi Shuru Hui Hai“, geçtiğimiz günlerde fiziksel dönüşümünün bir fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve interneti şaşkına çevirdi.

Birkaç saat önce rapçi, “Yine de kalem oyununuz üzerinde çalışmalısınız” başlıklı bir fotoğraf yayınladı. Gönderide, spor salonunda poz verirken görülebiliyor ve kaslı vücuduyla neredeyse tanınmaz görünüyor.

Pek çok hayran onun dönüşümünü ve yeni görünümünü takdir etmekten kendini alamadı.

Bir kullanıcı “Woho” yorumunu yaptı.

“Badshah = Body Shah” diye ekledi başka bir kişi.

Üçüncü bir kişi, “Vahşi” dedi.

“Katı Gövde”, başka bir kullanıcı ekledi.

“BADŞAH SIR ASLI BAZIĞARDIR” diye ekledi bir başkası.

Ayrıca Okuyun: Times Meydanı’nda Badshah’ın Şarkısında Dans Eden Kadın Videosu Viral Oldu

2022’de rapçi, zihinsel ve fiziksel olarak zinde olmak için yaşam tarzı seçimlerini yeniden gözden geçirmeye başladı. Shilpa Shetty Kundra ile ‘Shape of You’ programı için yaptığı röportajda Badshah, kendisine klinik depresyon teşhisi konulduğunu ve şiddetli anksiyete dönemleri yaşadığını açıkladı.

Rapçi, “Kilo vermem için pek çok neden vardı; bunlardan biri, işimin sahnede 120 dakika performans göstermemi gerektirmesiydi – bu süre için aktif olmam gerekiyordu. Karantinadan sonra sahneye çıktığımda performans sergilemek… işte o zaman yeterli dayanıklılığım olmadığını fark ettim. 15 dakika içinde nefes nefese kalırdım. Diğer bir neden de sürekli yoğunlaşan ve çok tehlikeli olan uyku apnesinden muzdarip olmamdı.”

Şok edici bir ifşada, oyuncuya kilo vermek için kendini aç bıraktığını da söyledi. “İlk başlarda bir anda kendimi aç bırakacaktım. Bu yüzden ben de çok kilo alıyordum. Ama artık isteklerimi bastırmayı bıraktım ve istediğimi yiyorum ama sonradan pişman olacağım miktarlarda değil. “Mesleğimiz, pek çok kötü beslenme alışkanlığımız var. Zamanında yemek bile yemiyoruz. Artık salata bağımlısıyım. Bence kilo vermek isteyen herkes için bu bir yaşam tarzı,” dedi Badshah.

Daha fazla trend haber için tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Haryana’nın Ambala’sında Kamyonun Otobüse Çarpması Sonucu 7 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı: Polis