Ordu, Keşmir Gençleri İçin Agniveer İşe Alım Kayıt Gezisi Düzenledi

EğlenceAvcısı

Active member
Adaylara kayıt süreci adım adım anlatıldı. (temsili)

kaşmir:

Haiderbaeg sektörü Kilo (k) Force’un himayesi altındaki Uplona Rashtriya Rifles, Keşmir’in gençleri için bir Agniveer işe alım kayıt gezisi düzenledi.

Bu kez Agniveers için işe alım sürecinde bir değişiklik var, adaylar belirlenen merkezlerde bir çevrimiçi giriş sınavına (CEE), ardından seçimden önce fiziksel uygunluk testlerine ve ardından tıbbi testlere tabi tutulacak.

1 Ekim 2002 ile 1 Nisan 2006 arasında doğmuş, gerekli eğitim niteliklerine sahip, evlenmemiş tüm uygun erkek ve kadın adaylar Agniveer olmak için başvurabilirler.

Yeni işe alım süreci gençlere önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

Online giriş sınavından önce, adayların sisteme kaydolması için gerekli olan zorunlu bir kayıt süreci vardır. Adayların en erken www.joinindianarmy.nic.in web sitesinden çevrimiçi kayıt yaptırmaları tavsiye edilir.

Uplona Rashtriya Rifles, yerel gençliği güçlendirme ve istihdam etme ve motive olmuş gençliğin orduya katılmasına yardımcı olma konusunda, yerel gençlere sürüşe kolay kayıt olmaları için bilgilendirici, tıbbi ve teknik yardımın sağlandığı bir Agniveer işe alım kayıt gezisi düzenledi.

Oturum dokümantasyon, tıbbi yönler, fiziksel testler, yazılı sınavlar ve Agniveer planının yönlerine odaklandı. Kademeli kayıt süreci de açıklandı.

Bu tür etkinliklerin gerçekleştirilmesi, teknik sorunlarla karşılaşan gençlerin hayallerini gerçekleştirme yolunda bir adım daha ilerlemelerine yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda adayların kendilerini çevrimiçi olarak kaydetmeye çalıştıklarında meydana gelebilecek dolandırıcılık ve siber hataları da önler.

Yardım, Ordunun gençlerin saflara katılmasına yönelik sürekli desteğini yansıtıyor ve böylece adayların ulus inşasına katkıda bulunma kararlılığıyla desteklenen sağlıklı bir ilişkiyi teşvik ediyor.

()

Günün Öne Çıkan Videosu

3 Eyalet Düştü, 6 Eyalet Daha Kaldı: Bu Yılki Anket Sonuçları 2024 Seçimleri İçin Ne İfade Ediyor?