Maharashtra İşlevinde 11 Ölümde Uddhav Thackeray

EğlenceAvcısı

Active member
Uddhav Thackeray, bunun çok beklenmedik ve acı verici bir olay olduğunu söyledi. (Dosyalar)

Bombay:

Eski Maharashtra Başbakanı Uddhav Thackeray, Pazartesi günü erken saatlerde Navi Mumbai’nin Khargar’ında düzenlenen Maharashtra Bhushan Ödül töreninin, etkinlik sırasında 11 kişinin sıcak çarpması nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından uygun şekilde planlanmadığını söyledi.

Olayda sıcak çarpması geçiren hastalarla görüştükten sonra medyaya konuşan Uddhav Thackeray, “Tedavi gören kişilerle görüştük. Dört beş hastayla görüştüm. İkisinin durumu kritikti. Olay” Doğru planlanmamış, bu olayı kim araştıracak?”

Uddhav Thackeray, oğlu Aditya Thackeray ve NCP lideri Ajit Pawar, Maharashtra Bhushan Ödül töreni Khargar’da on bir hastanın sıcak çarpması nedeniyle ölmesinin ardından durumu değerlendirmek için MGM Kamothe Hastanesini ziyaret etti.

Olayın ardından daha önce, Başbakan Eknath Shinde kurbanlar için beş lakh rupi ilan etti ve ayrıca tedavi gören Shri üyeleri için tüm tıbbi masrafların eyalet hükümeti tarafından karşılanacağını belirtti.

“Bugün Kharghar’da düzenlenen Dr Appasaheb Dharmadhikari Maharashtra Bhushan ödül töreninde, bazı Shri üyeleri sıcak çarpması nedeniyle hastaneye nakledilmek zorunda kaldı, maalesef 11’i tedavi görürken öldü, bu çok beklenmedik ve acı verici bir olay ve haraç ödeyin kurban Shri üyelerine.Ailelerinin acısını paylaşıyoruz.Bu olayla ilgili bilgi alır almaz hemen Kamothe’deki MGM Hastanesine koştum ve tedavi gören üyelerin yanı sıra doktorlarla konuştum. Maharashtra CM Shinde tweet attı, yönetim bu talihsiz olayda ölen üyelerin ailelerine beş bin rupi verileceği ve tedavi gören üyelerin tüm tıbbi masraflarının hükümet tarafından karşılanacağı talimatını verdi.”

Törende sıcak çarpması geçiren bazı kişiler de Kharghar’daki Tata Hastanesine kaldırıldı.

()