Kadının Kocasının Ölümünden Sonra Kayınvalidesinin Yanında Kalacağına İlişkin Açıklaması İnternet'te Duygusallık Yarattı

EğlenceAvcısı

Active member
Video 838.000'den fazla görüntüleme aldı.

Yakın zamanda bir kadın, kocasının ölümünden sonra kayınvalidesinin yanında kalma kararını açıklayan samimi bir Haber paylaştı. Ishu isimli kadın Instagram'da duygusal yolculuğunu ve seçiminin ardındaki nedenleri paylaştı. “Kocanız öldükten sonra neden kayınvalidenizle birlikte yaşıyorsunuz?” klip, onun yerde oturup günlüğüne yazdığı görselin yer aldığı bu metin ekini göstermek üzere açılıyor. Video ilerledikçe, birçok izleyicide yankı uyandıran kararının ardındaki nedenler de ortaya çıkıyor.

Videoda kadının çocukları ve ailesiyle olan günlük yaşamından kesitler yer alıyor. Kayınvalidesinin, yani iki çocuğunun büyükanne ve büyükbabasının onlarla nasıl oynadığını, onlarla nasıl ilgilendiğini ve ona nasıl sevgi ve saygıyla davrandığını gösteriyor.

Kayınvalidesi ile olan ilişkisini tek kelime etmeden anlatıyor. “Kocamın vefatından sonra en çok sorulan soru şuydu: ab kahan rahogi??? Ve onlara “kayınvalidelerle” dediğimde herkesin gözleri yuvarlandı.. Çünkü bu bizim toplumumuzda çok açık değil. Siz sadece akrabalarınızla akrabasınız. Kocanız orada olana kadar kanunlar geçerli. Ama çok şükür ki benim durumumda bu doğru değildi ve ben çok mutluyum. Bu yüzden nimetlerimizi daha fazla saymalıyız” diye yazdı paylaşımının başlığında.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Bayan Ishu Haberyu yalnızca birkaç gün önce paylaştı. O zamandan beri 13.000'den fazla beğeni ve 838.000'den fazla görüntüleme elde etti.

Yorum kısmına bir kullanıcı, “Bazen sana kız çocuğu gibi davranan, hayatının her adımında seni destekleyen büyüklerin ve kayınvalidelerin olması büyük bir lütuf. Giden bir daha geri gelmeyecek ama bizi bir arada görünce” yazdı. mutlaka cennette mutlu olacak, bizi kutsayacaktır.

“O halde çok şükür… aksi takdirde çoğu kayınvalide için, gelinleri gerçek hayatta sadece kocalarının karısıdır. Eğer o giderse, DIL'e karşı hiçbir sorumluluk olmaz… ama sizin akrabalarınız kesinlikle bunu üstlenmişlerdir. sen onların kızısın… hiçbir koşula bağlı değilsin” yorumunu yaptı bir başkası.

Öyleyse Oku | “Bu kadar çok işsizliğimiz olmasına şaşmamalı”: Delhi CEO'su İş Arayan'ın Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Kapak Mektubu Hakkında

Üçüncü bir kullanıcı ise “Hepimiz bir yakınımızı kaybettik. İnsanların bu kaba soruları sorması çok cesaret kırıcı. Hepinizi kucaklıyorum” dedi.

“Sağlıklı! Annem de babamın vefatından sonra aynı kararı verdi ve ben de büyümek için sevgi dolu ve çok sağlıklı bir aile ortamına sahibim. Yakın zamanda vefat edene kadar her iki büyükannem ve büyükbabama da süper bağlıydım. Ve onlar da dördüncü bir kullanıcı, annemin destek sistemi ve sırdaşları haline geldi” diye paylaştı.

Daha fazla trend haber için tıklayın