Johnny Depp, Amber Heard’in Cannes 2023’teki Duruşmasının Ardından Geri Dönüşü Hakkında Konuştu

EğlenceAvcısı

Active member
Johnny Depp

Cannes Film Festivali’nde Hollywood oyuncusu Johnny Depp, ‘geri dönüşünden’ ve sektör tarafından iptal edildiğinden bahsetti. Oyuncu yeni filmi için düzenlediği basın toplantısında ‘Jeanne du Barry’ eski karısı Amber Heard’e karşı açtığı yüksek profilli yasal davaların ardından kendisini “boykot edilmiş” hissettiğini söyledi. İnsanlar bildirildi.

“Hayır, bunların hiçbiri olmuyor. Bu aslında sadece tuhaf bir şaka” diye hissetmek için o noktada nabzınızın olmaması gerekir.

Bay Depp, “Elbette, yaptığınız filmden yalnızca bir grup ünlü ve ünsüzün havada uçuşmasından dolayı istifa etmeniz istendiğinde, evet, biraz boykot edilmiş hissediyorsunuz” diye ekledi.

Ayrıca, “Şu anda kendimi boykot edilmiş gibi hissediyor muyum? Hayır, hiç hissetmiyorum. Ama Hollywood tarafından boykot edilmiş hissetmiyorum çünkü bunu düşünmüyorum. Hollywood hakkında düşünmüyorum. Daha fazlası yok. Hollywood’a ihtiyacım var.”

Konuşmanın ilerleyen kısımlarında Bay Depp, Londra’daki 2020 iftira davasının kariyeri üzerindeki etkisinden de bahsetti. “Hiçbir yere gitmedim” dedi.

“İnsanlar, insanlar tarafından değiş tokuş edilen ve bunu bir slogan olarak kullanan geri dönüş kelimesini gördü veya duydu. ‘Geri dönüş yapıyor’ veya ‘Geri dönüş yaptı’ “

“Geri dönüş kelimesini merak edip duruyorum çünkü hiçbir yere gitmedim. Aslına bakarsanız, yaklaşık 45 dakika uzakta yaşıyorum. Yani evet, belki insanlar o anki korkuları ne olursa olsun seslenmeyi bıraktılar. Ama hayır, II. hiçbir yere gitmedim. Etrafta oturuyordum.”

“Yani ‘geri dönüş’, neredeyse dışarı çıkıp bir step dansı veya masanın üzerinde bir tür muhteşem ayak hareketi yapacağım ve sizler için elimden gelenin en iyisini dans edeceğim ve onaylayacağınızı umuyorum. bu tuhaf bir gizem.”

Ayrıca, insanların kişisel hayatı hakkındaki algılarını da reddetti. “Benim ve hayatımla ilgili olarak, okuduklarınızın çoğu fantastik, korkunç bir şekilde yazılmış kurgu. Bu, ‘Nasılsın?’ Ama alt metnin altında, ‘Tanrım, senden nefret ediyorum’ var. Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Yani bu tür bir medya olayı” dedi.

Film festivali için, 59 yaşındaki Depp, Kral Louis’i canlandırdığı Fransız dönem draması “Jeanne du Barry”nin gösteriminden önce atkuyruğu ve güneş gözlüğü takmış, çığlık atan hayranlarla ayyaşlaşarak, özçekimler için poz vererek ve imza imzalayarak birkaç dakika geçirdi. XV.

Alkol, uyuşturucu ve ev içi taciz iddialarını içeren çalkantılı bir özel hayatı ortaya çıkaran eski karısı Amber Heard ile zehirli mahkeme savaşlarından bu yana Depp tartışmalı bir figür olmaya devam ediyor.