Barack Obama, Steven Spielberg ve Bruce Springsteen Barselona Restoranında Çalışanları Sürpriz

EğlenceAvcısı

Active member
Amar Restaurant’ta Barack Obama, Steven Spielberg ve Bruce Springsteen.

The Guardian’da yer alan bir habere göre, eski ABD Başkanı Barack Obama, film yönetmeni Steven Spielberg ve şarkıcı Bruce Springsteen ile birlikte Barselona’daki bir restoranda çalışanları şaşırttı.

Perşembe gecesi Barselona’daki Amar restoranının çalışanları, üçlü içeri girdiğinde şokta kaldılar. Şef Rafa Zafra, ünlü İspanyol-Amerikan restoranı Jose Andres’in kendilerine restoranı tavsiye ettiğini iddia etti.

Cadena SER radyo istasyonuna konuşan Zafra, “Obama ile çok yakın ilişkisi olan José Andrés tarafından tavsiye edildiler” dedi. Şef, Bay Andres’in ABD’nin 44. Başkanı’na restoranda rezervasyon yaptırmanın gerekli olduğunu bildirdiğini belirtti. Ayrıca, rezervasyonun ziyaretlerinden sadece birkaç saat önce olduğunu da sözlerine ekledi.

“Jose Andres beni aradı ve bunun çok önemli bir masa olduğunu ama lütfen hiçbir şey söylemememiz gerektiğini söyledi. Ve tabii ki araştırmaya başladım ve Obama’nın geleceğini, Bruce’un konseri olduğunu gördüm.” Bay Zafra Cadena SER’e, çıkışa göre söyledi.

Daha sonra, hem Bay Spielberg’in hem de Bay Obama’nın eski First Lady Michelle Obama ile birlikte bir Springsteen konserine katılmak için şehirde olduklarını anladı.

“Onlara istiridye, kabuklu deniz ürünleri ve Roses’ten balıklar verdik, benim klasiğim – havyar bikini – her şeyden biraz… ve çok minnettarım!” Bay Zafra, çıkışa anlatmaya devam etti.

Patron, güvenlik detayının çalışanlardan fotoğraf istememelerini istediğini belirtti. “Güvenlik görevlileri bize lütfen onlardan fotoğraf istemememizi söyledi, ancak ayrılmadan hemen önce Obama mutfağa girdi ve bize bunun en iyi yemeklerinden biri olduğunu ve tüm ekiple fotoğraf çekebileceklerini söyledi.”

Restoranın bir çalışanı olan Pol Perello Franch, artık viral olan fotoğrafı Instagram’da paylaştı. “Bu işin size verdiği zevkler !! Harika geceler.”

The Guardian’a göre, Barack ve Michelle Obama, Cuma günü Sagrada Familia ve Moco Müzesi de dahil olmak üzere Barselona’nın ikonik kültürel mekanlarından birkaçını ziyaret etti. İnternette paylaşılan fotoğraf ve Haberlara göre, Obama ailesi, güvenlik görevlileri tarafından yakından korunarak ve ara sıra kalabalığa el sallayarak şehirde el ele yürüdüler.