Üsküdar Belediyesi, öğrencilere döner ikramında bulundu

DoğaHayranı

Active member
Üsküdar Belediyesi, öğrencilere döner ikramında bulundu
Üsküdar Belediyesi, belediye binası içerisinde bulunan Haluk Dursun Kütüphanesi’nde iftarda ders çalışıp kitap okuyan öğrencilere fiyatsız döner ve ayran ikramında bulundu. Kurulan tezgahlarda ince ince dilimlenen dönerler imtihanlar öncesinde kütüphanede ağır bir biçimde ders çalışıp okuma yapan gençlere dağıtıldı. Üsküdar Belediye Lideri Hilmi Türkmen, kendi elleriyle kestiği dönerleri öğrencilere tek tek ikram etti. Ezanın okunmasıyla kurulan sofralarda yemeklerini yiyip oruçlarını açan gençler keyifli bir akşam geçirdi.

Düzenlenen aktiflikte öğrencilerle bir ortaya gelen Üsküdar Belediye Lideri Hilmi Türkmen, “Üsküdar’da Haluk Dursun Kütüphanesi’nde çalışan gençlerin bayramı bu akşam. Bugün fazlaca özel bir hazırlık yaptık. İstanbul’un en hoş dönercilerinden Dönerci Serkan Usta sağ olsun bu akşamın sponsoru oldu. En hoş dönerle bu akşam sevgili gençlere döner hazırlayalım dedik. Pilav, çorba ve döner ile birlikte sevgili gençlere burada hoş bir iftar yemeği hazırladık. Gençlerimiz en hoşuna layık. Bu ramazan gününde gençler bayram etsin diye Dönerci Serkan Usta burada, kendisine teşekkür ediyorum. Afiyet olsun, Allah kabul etsin” dedi.

Serkan Keyifli ise, “Sevgili Hilmi Liderimiz yardımıyla bu akşam buradayız, bize vesile oldu. Tüm öğrenci kardeşlerimize de yemek yedireceğiz. Bugün ekstra bir heyecan içerisindeyiz, zira liderimiz yardımıyla biroldukca öğrencinin burada döner yiyecek olması beni hayli memnun ediyor. Buraya severek geldim. Döneri kendi ellerimizle keseceğiz. Herkese afiyet olsun” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Alıntıdır