Adıyamanspor FK futbolcularından örnek davranış

DoğaHayranı

Active member
Adıyamanspor FK futbolcularından örnek davranış
ADIYAMAN – 27.04.2022 – HİBYA – Adıyamanspor FK futbolcuları Adıyaman Yetim Derneği ile birlikte gereksinim sahibi vatandaşlara et ve ekmek dağıttı.

Adıyaman Yetim Derneği’nin “Alan el ile veren el” sloganı ile başlattığı yardım kervanına Adıyamanspor Futbol Kulübü futbolcuları da katıldı.

“Alan el ile veren el” içinde köprü olan Yetim Derneği, yaptığı çalışmalarla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Ramazan ayında yardım faaliyetlerine aralıksız devam eden Adıyaman Yetim Derneği’nin “Alan el ile veren el” sloganı ile başlattığı yardım kervanına Adıyamanspor Futbol Kulübü futbolcuları da katıldı.

Adıyamanspor FK futbolcuları Yılmaz Daler, Hüseyin Ekici, Emre Hürcan ve Türker Dırdıroğlu’nun takviyesiyle, Adıyaman Yetim Derneği tarafınca ramazan ayında vilayetimizdeki muhtaç insanlara kurban eti ve ekmek dağıtımı yapıldı.

Kentin çeşitli noktalarındaki gereksinim sahibi ailelere kurban eti ve ekmek dağıtan Adıyamanspor FK futbolcuları yardımlaşma ve dayanışmanın kıymetine dikkat çekerek, Yetim-Der Adıyaman Şubesi Sorumlusu Mehmet Tırpan ve üyelere hayra vesile oldukları için teşekkür etti.

Kurban etini alan vatandaşların memnunluğu gözlerinden okunurken Yetim Der’e ve Adıyamansporlu futbolculara teşekkür etti.

Hibya Haber Ajansı
Alıntıdır